Genel İngilizce Kursu

Şimdi Bizimle İngilizce Öğren!Her ne kadar ilkokul sıralarından itibaren okullarda İngilizce eğitimi verilse de verilen bu eğitimin kuşkusuz ki yetersiz ve basit zamanların yıllar yılı tekrar tekrar öğretilmesinden ibaret olduğu ortadadır. Aynı zamanda günümüz şartlarında İngilizce biliyor olmanın zorunluluğu da ortadadır.

Kimine göre büyük bir kâbus olan İngilizce, aslına bakıldığında iyi bir eğitmen kadrosuyla keyfe dönüşebilir. Just English, tamamen öğrenci merkezli, tamamen öğrencinin öğrenmesine ve öğrendiğini kalıcı hale getirmesine yönelik bir eğitim uygular.

Just English’te genel İngilizce eğitimi Türk ve anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir. Genel İngilizce, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper intermediate ve anvanced olmak üzere 5 kurluk bir eğitim ile gerçekleştirilir. Bu 5 kurluk eğitim programı sonunda İngilizceyi, anadiliniz seviyesine getirmek hedeflenir. Eğitiminiz, ders içi ve ders dışı çeşitli aktiviteler, kulüpler, online eğitimler, bire bir dersler ve etütler ile desteklenir.

Genel İngilizce Kursları Sınıf Kontenjan Durumları

Kadıköy Pendik Beşiktaş Mecidiyeköy Ataköy Bakırköy Beylikdüzü Kocaeli Heykel Nilüfer Alsancak Karşıyaka Kızılay

Kadıköy Şubesi Sınıf Kontenjan Durumu

İngilizce Kursu Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili İngilizce Kursu Eğitimlerine Hazır mısın?